مجموعه آی پینگ توسط تعدادی از کارشناسان جوان و با استعداد حوزه فناوری و اطلاعات با هدف افزایش کیفیت اینترنت کاربران گیمر کشورمان و همچنین رفع تحریم برخی بازی ها ایجاد گردیده و در این راستا همواره تمام توان و تلاش خود را بکار می گیرد. آی پینگ یک سرویس کاملا ایرانی بوده و سرورهای ما در بهترین دیتاسنترهای داخل کشور قرار دارد. ارائه سرویس با کیفیت و حفظ جایگاه برترین ارائه دهنده سرویس کاهش پینگ در کشور و همچنین جلب رضایت کاربران اولویت و هدف نهایی این مجموعه می باشد.

در آی پینگ استفاده از سرویس توسط اپ های اختصاصی که توسط مجرب ترین برنامه نویس های این مجموعه و با جدید ترین متد برنامه نویسی طراحی شده، امکانپذیر می باشد و تمامی قابلیت ها و امکانات مورد نیاز نیز در این اپ ها پیش بینی شده است.

این مجموعه به منظور رضایت هرچه بیشتر شما عزیزان اقدام به ارائه سرویس تست قبل از خرید نموده است. با این امکان شما می توانید از کارکرد صحیح سرویس بر روی اینترنت خود اطمینان حاصل نموده و سپس اقدام به خرید سرویس نمایید.

در پایان این نکته را یادآور می شویم که تیم ما دغدغه و هدفی جز خشنودی و رضایت حداکثری شما کاربران گرامی ندارند و با ارائه سرویس های با کیفیت و پشتیبانی بی نظیر بصورت بی وقفه و شبانه روزی در این مسیر گام برمی دارند.